Meist

TK Audio Design

Meist

TK Audio Design on helitehnikale spetsialiseerunud ettevõte, mis on alates 2004. aastast viinud helielamusi uuele tasemele. Alustasime sõidukite helisüsteemide ehitamisega, sukeldudes sügavalt helirõhu võistluste maailma aastatel 2005-2008. Sellest ajast alates oleme pidevalt kasvanud ja arenenud, tuues oma kirgliku lähenemise heli maailmale ka klientideni.

Sellest Fiat Pandast sai teekond alguse… 🙂

TK Audio Designi südameks on kogemusrikas meeskond, kellel on pikaaegne kogemus nii helisüsteemide konsultatsiooni, müügi kui ka paigalduse valdkonnas. Oleme loonud tugeva jalajälje nii ettevõtetes kui ka sõltumatute projektidena, keskendudes eriti sõidukitele mõeldud audio-video lahendustele. Meie visiooniks oli luua Pärnus professionaalne helisüsteemide salong, mis pakuks mitte ainult kvaliteetseid tooteid, vaid ka tipptasemel paigaldusteenust.

TK Audio Designist on saanud tuntud nimi, kus klientide soovid saavad täidetud laia tootevaliku, kogemuste ja suure koostööpartnerite võrgustiku abil. Meie salong pakub mitmesugust helitehnikat sõidukitesse, paatidesse, saunadesse ja terrassidele, lisaks suur valik müraisolatsioonimaterjale. Kuid meie peamine fookus on endiselt helisüsteemide projekteerimisel ja ehitamisel, millele lisandub sõidukite müraisolatsioonitööd.

Me paneme rõhku mitte ainult kvaliteetsetele kaubamärkidele, nagu Alpine, Pioneer, Hertz ja teised, vaid ka individuaalsele lähenemisele iga projekti puhul. Oleme pühendunud pakkuma klientidele ainulaadseid lahendusi, kus kvaliteet, kirg ja kogemus käivad käsikäes. 

TK Audio Design – Teie usaldusväärne partner!

 

Oleme õla alla pannud erinevatele võistlustele ning üritustele.
Samuti toetame ja abistame korraldamisel Eesti suurimat helitehnika ning autode tuuningu võistlust “Augustfest”

.
Previous slide
Next slide